ПРО KAYABA

Kayaba

Японська компанія KAYABA Industry, відома всьому світу як виробник високоякісних амортизаторів. Всю продукцію компанії відрізняє висока японська якість.

Спочатку фірма, що належить Широ Каяба (Shiro Kayaba), який був справжнім першопрохідцем у розробці різного роду механічного обладнання, займалася конструюванням і виробництвом гідравлічної техніки та елементів шасі літаків. Перший амортизатор був спроектований в 1935 році, коли компанія налічувала всього 180 співробітників. А після другої світової війни компанія виділяє автобізнес як найбільш прогресивний для свого розвитку, але при цьому не залишає ринок гідравлічного обладнання та освоює інші виробничі сфери.

Сьогодні у KAYABA Industry Inc шість основних напрямів діяльності:

  • виробництво автомобільної продукції;
  • виробництво продукції для мотоциклів;
  • гідравлічні компоненти;
  • компоненти для літаків;
  • спеціальна техніка;
  • сценічне обладнання

До масового виробництва амортизаторів (стійки) компанія приступила в 1947 році. Після другої світової війни необхідність у мирній техніці зростала в геометричній прогресії, в п’ятдесятих роках у світі почався автомобілебудівний бум. Японія не стала винятком. Збільшення попиту на автокомпоненти призвело до необхідності розширення виробничих потужностей, і в 1968 році компанія завершує будівництво заводу з виробництва амортизаторів в Гіфу (Японія) — Gifu North Factory. Сьогодні 35 виробничих ліній цього підприємства, яке займає площу 163,5 тис. кв. м, забезпечують випуск 3,5 млн. амортизаційних стійки на місяць. На заводі працює 1400 чоловік.

В кінці 70-х компанія активізує свою діяльність в Європі. У 1978 році відкривається офіс компанії в Дюссельдорфі (Німеччина), а в 1982 — спільно з компанією AP AMORTIGUADORES в іспанському місті Памплона будується завод APA-KYB по виробництву амортизаторів. Зовсім недавно КАЯБА стала власником повного пакету акцій цього підприємства. Завод в Іспанії менше, ніж завод в Гіфу: виробничі площі займають 63,2 тис. кв. м, кількість персоналу становить 600 чоловік, а обсяг виробництва — 1 млн. амортизаторів на місяць. Тим не менш, у даний момент це підприємство є лідером на європейському ринку конвеєрних поставок амортизаторів. Основними клієнтами памплонского заводу є такі автовиробники, як RENAULT, FORD (Europe і US), VOLKSWAGEN Group, FIAT, NISSAN Spain. Тут можна навести такі цифри: частка продукції KAYABA в загальному обсязі поставок амортизаторів на конвеєр RENAULT становить 80%, FORD Europe — 45%, групи VOLKSWAGEN — 12%, FIAT — 8%.

Це зайвий раз підкреслює, що виробник, незважаючи на японські корені, не пішла шляхом більшості японських виробників автозапчастини, направляючих свої зусилля на забезпечення потреб місцевого автомобільного ринку. Також як, наприклад, NGK, компанія КАЯБА працює на всю світову автомобільну промисловість. Накопичений досвід, інновації, гідна якість продукції дозволяють їй бути беззмінним і найбільшим постачальником лідерів світового автопрому, таких як TOYOTA, чиї внутрішні вимоги до якості комплектуючих, як відомо, багато в чому перевищують вимоги ISO і інших міжнародних стандартів. Для прикладу: на частку продукції КАЯБА припадає 75% конвеєрних поставках стійка на TOYOTA. Частка компанії на світовому ринку конвеєрних поставок амортизатори становить 23%.

З 55 млн. амортизаторів, щорічно вироблюваних амортизаторів, близько 8 млн. надходить на вторинний ринок (aftermarket). При цьому продукція для aftermarket і оригінальне обладнання виробляються з одних і тих же компонентів і матеріалів, на одному і тому ж конвеєрі. Амортизатори, що поставляються на вторинний ринок, проходить випробування в Європі перед початком продажів, що дозволяє добитися мінімального відсотка браку і рекламацій.

На основних ринках Західної Європи (Франція, Великобританія, Німеччина) компанія збільшила свою частку до 15%.

У Європі на сьогоднішній день працюють три основні центри продажів компанії KAYABА: в Дюссельдорфі, Манчестері і Парижі. У серпні минулого року розпочав роботу новий склад компанії площею 10 тис. м2 у м. Крефельд (Німеччина), туди ж переїхав і офіс компанії KAYABA Europe GmbH — європейське відділення KAYABA Industry. Постійні складські запаси, підтримувані компанією на європейській території, складають 500 000 од. продукції.

 

KAYABA Industry Co. Ltd. — Багатонаціональна компанія, чия продукція продається більш ніж в 100 країнах. Загальний штат співробітників компанії по всьому світу складає 10 000 чоловік, щорічно здійснюються продажі продукції більш ніж на 2 млрд. доларів.

Штаб-квартира KAYABA Industry знаходиться в Токіо. Там же розташований офіс, який здійснює безпосереднє управління продажами в Азіатської зоні. Офіси, обслуговуючий Американську зону розташований в Каліфорнії (США), Європейську — в Мербуше (Німеччина).

На сьогоднішній день КАЯБА — найбільший постачальник амортизаторів на конвеєр, який має 23-процентну частку світового ринку О. Є., і третій за обсягами поставок амортизаторів на європейський aftermarket. Хоча основним напрямком для компанії є виробництво гідравлічних компонентів для важкої будівельної техніки, морської техніки і авіації.

KAYABA — один з найбільших світових виробників амортизаторів. Щорічно виробник поставляє для провідних автовиробників світу близько 50 мільйонів амортизатори, встановлюваних на нові автомобілі, що дозволяє більш ніж впевнено говорити про те, що вони зробили свій вибір саме на користь КАЯБА. Високий рівень технологій, виробництва та якості гарантує те, що ви одержите чудові амортизатори. Спектр продукції включає в себе як масляні амортизатори і газові амортизатори, так і однотрубні амортизатори для тих, хто більш вимогливо ставиться до водіння. Вибираючи KAYABA, ви вибираєте професійне обслуговування і чудову якість.

Купити амортизатори КАЯБА (KAYABA) у м. Львів можна в інтернет-магазині KAYABA.LVIV.UA ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам: +38 097 306 14 18

Амортизатори KONI
ЗАХИСТИ ДВИГУНА ТА КПП
ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ
ДЕННІ ХОДОВІ ВОГНІ